- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Skladací záhradný pivný set D0010 Dekorhome
Skladací záhradný pivný set D0010 Dekorhome
Telefonická objednávka
Praktický pivný set 183 cm - robustný a odolný. Oproti bežným zostavám je možné sadu rýchlo a ľahko zložiť a rozložiť a uložiť, aby sa ušetrilo miesto do ďalšieho použitia.
Ideálne aj na cesty: vďaka bočným madlám, nízkej hmotnosti a zbaleniu do praktického kufra, sa sada zmestí takmer do každého auta a tiež sa ľahko prenáša.
Aby sa zabránilo poškriabaniu podlahy, sú nohy stola a lavice opatrené gumovými podložkami, takže zostavu je možné postaviť aj vo vnútri.
Výhody sady:
- extra široká stolová doska 76 cm
- skladacia s praktickým madlom
- je možné jednoducho uložiť pre úsporu miesta
- s integrovanými gumovými podložkami
- vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- nízka hmotnosť
- ľahko čistiteľné povrchy
- rám z oceľových rúrok s práškovým nástrekom
Farba:
biela / čierna
Materiál:
kov / plast
Rozmery stola:
šírka: 183 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 74 cm
rozmery zloženého stola (D/Š/V): 91,5 x 76 x 9 cm
Rozmery lavice:
šírka: 183 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 44 cm
rozmery zloženej lavice (D/Š/V): 91,5 x 28 x 10 cm
Obsah balenia:
- 1x stôl
- 2x lavica
Hmotnosť:
stôl 12 kg / lavica 10 kg
Dodávané zostavené.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HĹBKA | 28 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 74 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| HĹBKA SEDU | 28 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| HĹBKA | 28 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 74 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| HĹBKA SEDU | 28 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Stojan na slnečník S terrazzo / kov Dekorhome
Stojan na slnečník S terrazzo / kov Dekorhome
Biela
Nie je skladom
110.60 €
Čierna
Nie je skladom
98.20 €
Sivá
Nie je skladom
98.30 €
Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 400 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 400 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
164 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
164.70 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
180.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
164 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
201.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
163.20 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
164.60 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
164.10 €











