- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Angel
- Skriňa ANGEL typ 10
Skriňa ANGEL typ 10
Telefonická objednávka
Policová skriňa ANGEL typ 10 je jednodverová s tromi zásuvkami. Vnútri má tri police, ktoré rozdeľujú miesto na štyri úložné priestory. Dvierka i šuplíky sú bez úchytiek, otvárajú sa ľahkým potiahnutím.
Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: biela craft.
Je súčasťou dizajnovej a nadčasovej zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detských a študentských izieb.
Farba:
biela craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 40,2 cm
výška: 190,5 cm
Rozmery dvierok:
šírka: 41,5 cm
výška: 127,70 cm
Hmotnosť:
50 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 190,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 190,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





