- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Angel
- Police ANGEL Typ 96
Police ANGEL Typ 96
Telefonická objednávka
Prídavná polica ANGEL TYP 95 k písaciemu stolu alebo komode je vyrobená z laminovaných drevotrieskových dosiek vo farebnom prevedení: biela / craft.
Police disponuje troma skrinkami s dvierkami a tromi otvorenými priestory.
Je súčasťou dizajnovej a nadčasové zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detských a študentských izieb.
Farba:
biela / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 118,7 cm
výška: 83,2 cm
hĺbka: 25,2 cm
Rozmery skrinky:
šírka: 34,5 cm
výška: 34,5 cm
Výška otvoreného úložného priestoru: 18 cm
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 83,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 83,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








