- Domov
- Vešiaková skriňa ANGEL typ 20
Vešiaková skriňa ANGEL typ 20
Telefonická objednávka
Skriňa ANGEL typ 20 je dvojdverová s dvomi zásuvkami v spodnej časti. Ľavá časť je vešiaková s dvoma policami, pravá je policová. Dvierka i šuplíky sú bez úchytiek, otvárajú sa ľahkým potiahnutím.
Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: biela craft.
Je súčasťou dizajnovej a nadčasovej zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detských a študentských izieb.
Farba:
biela craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 84 cm
hĺbka: 58,2 cm
výška: 190,5 cm
Hmotnosť:
86 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 58,2 cm |
| VÝŠKA | 190,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 58,2 cm |
| VÝŠKA | 190,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






