- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Angel
- Nočný stolík ANGEL typ 95
Nočný stolík ANGEL typ 95
Kód produktu: 0000109404
Telefonická objednávka
Nočný stolík ANGEL typ 95 je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: biela / craft.
Stolík má otvorený úložný priestor s výškou 15,6 cm a jeden šuplík.
Je súčasťou dizajnovej a nadčasové zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detských a študentských izieb.
Farba:
biela / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 49,1 cm
výška: 37,6 cm
hĺbka: 40,2 cm
Rozmery šuplíku:
šírka: 34,5 cm
výška: 17,5 cm
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Na stiahnutie
187803429.pdf (pdf, 1.9 MB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









