- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Stohovateľná jedálenská stolička K491
Stohovateľná jedálenská stolička K491
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY K491
Jedálenská stolička K491 vás zavedie do sveta škandinávskeho dizajnu, kde sa snúbi jednoduchosť, praktickosť a pôsobivý vizuálny vzhľad. Táto stolička je stvorená pre tých, ktorí hľadajú kúsok, ktorý je zároveň štýlový a funkčný. Vďaka jej univerzálnemu dizajnu a jednoduchej údržbe sa hodí do rôznych prostredí, kde prináša šmrnc a pohodlie. Bude perfektný doplnok nielen do vašej jedálne, ale aj do konferenčnej miestnosti na terasu alebo do čakárne u lekára.
VYSOKÁ KVALITA A ODOLNOSŤ
Vyrobené z vysoko kvalitného polypropylénu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Je ideálny na každodenné použitie a odolá aj nečakaným nehodám.
STOHOVATEĽNOSŤ PRE ÚSPORU PRIESTORU
Stohovateľný dizajn stoličky je perfektný pre tých, ktorí potrebujú ušetriť miesto alebo rýchlo pripraviť miestnosť na rôzne udalosti. Jej praktickosť je neoceniteľná a nevyhnutná na moderné bývanie.
MINIMALISTICKÝ DIZAJN A FAREBNÉ VARIACIE
Minimalistický dizajn je doplnený o širokú škálu farebných variantov. Či už dávate prednosť klasickej bielej alebo energickej horčicovej, každá farba pridá vašej jedálni osobitý charakter a štýl.
- biela
- horčicová
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
polypropylén
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 44 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl MEDOR
Drevený záhradný domček ASKOLA 2 s prístavkom 150 Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 2 s prístavkom 150 Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
2 067.80 €
Antracit
Nie je skladom
2 067.80 €
Smrk
Nie je skladom
1 684.10 €
Záhradná sprcha s vaničkou Dekorhome
Záhradná sprcha s vaničkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
388 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
368.90 €



















