- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Zahradné stoličky
- Plastová stolička FEDRA stohovateľná
Plastová stolička FEDRA stohovateľná
Telefonická objednávka
Stolička FEDRA je vyrobená z plastu a je charakteristická svojou odolnosťou voči počasiu, ľahkou údržbou, pevnosťou a ľahkosťou.
Výrazná farebná prevedenie jednoducho zakomponujete nielen do záhrady, ale aj do iných miestností, kde potrebujete narýchlo vytvoriť priestor na sedenie.
Stolička je stohovateľná, zložíte ich viac na seba a ľahko ich premiestnite tam, kde sú práve potrebné.
Vhodná do interiéru aj exteriéru.
Farba:
biela
žltá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 52,5 cm
výška: 81 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
4,3 kg
Dodávané zmontované.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 52,5 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,3 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















