- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Stohovateľná jedálenská stolička K532
Stohovateľná jedálenská stolička K532
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY K532
Objavte dokonalú harmóniu dizajnu, funkčnosti a pohodlia s našou jedálenskou stoličkou K532! Tento moderný kúsok nábytku je navrhnutý, aby obohatil akýkoľvek priestor – či už ide o vašu kuchyňu, jedáleň alebo terasu. S výberom z niekoľkých sviežich farieb môžete ľahko oživiť svoj domov podľa posledných trendov.
- biela
- mentolová
- khaki
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ODOLNÝ MATERIÁL
Vďaka výrobnej technológii z vysoko odolného polypropylénu je K532 nielen pevná, ale aj neuveriteľne ľahko udržiavateľná. Prípadné škvrny jednoducho zotrite vlhkou handričkou bez toho, aby ste museli investovať do drahých čistiacich prostriedkov. Vysoko kvalitný polypropylén zaručuje dlhú životnosť a stálosť farby.
ÚSPORA MIESTA
Navyše, vďaka svojej ľahkosti a stohovateľnosti, stolička K532 poskytuje ideálne riešenie na ušetrenie priestoru vo vašom domove. Upratať môžete rýchlo a efektívne, čo je predovšetkým v priestorovo obmedzených oblastiach úplne nepostrádateľné. Nechajte sa pohltiť jednoduchosťou a eleganciou, ktorú K532 prináša do vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
polypropylén
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
4,7 kg

MONTÁŽ
Stoličky sú dodávané zostavené a pripravené na okamžité používanie.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
350.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
343.60 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
989 €
Tmavosivá
Nie je skladom
952.70 €
Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome
Záhradný stôl BOSCO
Záhradný stôl BOSCO
Biela
Skladom
Čierna
Skladom








