- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 2
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 2
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY KARDOS TYP 2
Záhradnú stoličku KARDOS TYP 2 charakterizuje jednoduchý a praktický design. Ideálna je do kuchyne, na terasu alebo balkón a stvorená na záhradu. Táto stolička je stvorená pre tých, ktorí hľadajú kúsok, ktorý je zároveň štýlový a funkčný. Vďaka jej univerzálnemu dizajnu a jednoduchej údržbe sa hodí do rôznych prostredí, kde prináša šmrnc a pohodlie. Vďaka podrúčkam umocňuje pohodlie.
STOHOVATEĽNOSŤ PRE ÚSPORU PRIESTORU
Vyrobená je z kvalitného plastu v kombinácii zelenej / čiernej na konštrukciu a béžovej na operadle a sedáku.Stolička je stohovateľná, čo znamená, že ju viete pokladať na seba as ľahkosťou premiestniť, kde práve potrebujete. Táto vlastnosť ju robí žiadanou pri akciách ako školenia, firemné akcie či konferencie.
- zelená / béžová
- čierna / béžová
- biela / béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 56,5 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46,5 cm
chrbtová opierka: 38,5 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 56,5 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,3 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 1
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 1
Čierna
Nie je skladom
28.30 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Jedálenský stôl MEDOR
Drevený záhradný domček ASKOLA 2 s prístavkom 150 Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 2 s prístavkom 150 Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
2 067.80 €
Antracit
Nie je skladom
2 067.80 €
Smrk
Nie je skladom
1 684.10 €
Záhradná sprcha s vaničkou Dekorhome
Záhradná sprcha s vaničkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
388 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
368.90 €















