- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia lampa ANTERÓS Dekorhome
Stojacia lampa ANTERÓS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná stojacia lampa ANTERÓS zaujme na prvý pohľad vďaka svojej veľkosti. Tienidlo je vyrobené z manilského konope a abaky, nasleduje kovové telo lampy zakončenej mramorovým podstavcom. Lampu ponúkame v dvoch farebných variantoch: biela / biely mramor a čierna / čierny mramor.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
biela / biely mramor
čierna / čierny mramor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
manilské konope / abaka / kov / mramor
Rozmery:
šírka: 190 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 205 cm
dĺžka kábla: 200 cm
svetelný zdroj: 1 x E27 max. 40W
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 205 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,5 kg |
| MATERIÁL | Abaka, Kov |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesné svetlo GITEGA Dekorhome
Závesné svetlo GITEGA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
103 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Stříbrná
Nie je skladom
107.30 €
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
232.30 €
Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Zelená
Nie je skladom
774.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Cappuccino
Nie je skladom
774.50 €
Béžová
Odoslanie do 5-6 týždňov
774.50 €
Modrá
Nie je skladom
774.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
774.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
774.50 €
Bordó
Nie je skladom
774.50 €
Skořicová
Nie je skladom
774.50 €











