- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stojacia lampa CROMINA LED
Stojacia lampa CROMINA LED
Telefonická objednávka
Stojacia lampa CROMINA sa stane elegantným a funkčným doplnkom vášho interiéru. Je vyrobená z masívnej ocele a jej čierna základňa zaisťuje stabilitu a odolnosť. Lampa je vybavená orechovým / zeleným tienidlom, ktoré jej dodáva jedinečný a príjemný vzhľad.
Ľad žiarovka je súčasťou balenia.
Farba:
orech
zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka + PVC
Rozmery:
šírka: 24 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 178 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
7 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 24 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 178 cm |
| PRIEMER | 24 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia pohovka látka Dekorhome
Boxspringová posteľ LYDIA 90
Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome
Pohovka 3miestna látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
331.10 €
Zelená
Nie je skladom
392.40 €
Modrá
Nie je skladom
400.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
436.30 €
Žltá
Nie je skladom
328.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
395.50 €
Posteľ s úložným priestorom ELIOT 120
Posteľ s úložným priestorom ELIOT 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
440 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
440 €
Starorůžová
Nie je skladom
442.30 €





