Posteľ s úložným priestorom ELIOT 120
Telefonická objednávka
Elegantná posteľ ELIOT sa hodí do každej modernej spálne.
Posteľ je čalúnená zamatovou látkou v jednoduchom štýle. Výhodou postele sú úložné priestory vo forme dvoch šuplíkov.
Súčasťou postele je rám z drevených líšt.
Matrac nie je súčasťou!
Farba:
šedá
staroružová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 128 cm
hĺbka: 213 cm
výška: 75 cm
výška ložnej plochy od zeme: 44 cm
výška bočnice: 38 cm
výška nožičiek: 5 cm
Rozmer pre matrac:
120 x 200 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 128 cm |
| HĹBKA | 213 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 44 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 128 cm |
| HĹBKA | 213 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 44 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ s úložným priestorom ELECTRA
Posteľ s úložným priestorom ELECTRA
140 x 200 cm Nie je skladom 650.80 € 160 x 200 cm Nie je skladom 696.60 € 180 x 200 cm Nie je skladom 715.90 €Nočný stolík CASSINA
Nočný stolík CASSINA
Prírodná
Skladom
Ořech
Skladom
Nočný stolík AZURRO VELVET
Nočný stolík AZURRO VELVET
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
105.40 €
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Biela
Skladom
Dub lefkas / černá
Skladom





