- Domov
- Osvetlenie
- Stojacie lampy
- Stojacia lampa RAVELLO
Stojacia lampa RAVELLO
Kód produktu: CA-51-00064
Telefonická objednávka
Lampa RAVELLO je pôsobivý a elegantný prvok, ktorý sa hodí do rôznych interiérov, či už moderných alebo klasických. Lampa disponuje uprostred výšky policí. Stojí na 4 kovových nohách.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
čierna
Materiál:
kov / látka / PVC
Rozmery:
šírka: 34 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 175 cm
pätica: E14 max. 40W
Hmotnosť:
2,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 34 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 175 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
318.50 €
Sivá
Nie je skladom
301.30 €
Beton
Nie je skladom
306.20 €
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Biela
Nie je skladom
318.50 €
Sivá
Nie je skladom
301.30 €
Beton
Nie je skladom
306.20 €
Prijímame predobjednávky
od 301.30 €
433.20 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík EUNOMIA Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 76.60 €
108.60 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ECHO Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 331 €
473.70 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Prijímame predobjednávky
279.70 €
379.70 €
Přidat do oblíbených
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Přidat do oblíbených








