- Domov
- Osvetlenie
- Stojacia LED lampa DILI Dekorhome
Stojacia LED lampa DILI Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnová stojacia lampa s originálnou konštrukciou vyrobenou z recyklovaného dreva. Čierny podstavec zaisťuje stabilitu.
Žiarovky: 1 x LED max. 5W, GU10 je súčasťou balenia.
Dôležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky, hrbolčeky alebo drobné rozmerové odchýlky.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
masívne recyklované drevo
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 151 cm
dĺžka kábla: 295 cm
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| ŠTÝL | Vintage, Vidiecky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 151 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rokladací jedálenský stôl KAINEUS Dekorhome
Rokladací jedálenský stôl KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 516.70 €
Grafit
Odoslanie do 14 dní
1 551.20 €
Kancelárske kreslo KAINEUS Dekorhome
Kancelárske kreslo KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
232.30 €







