- Domov
- Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Telefonická objednávka
Prechovávajte všetky svoje cennosti v suchu a bezpečí v našom drevenom stojane na víno.
Stojan na vinné fľaše má hornú časť vyrobenú z masívneho dubu a MDF s dubovou dyhou. Vlastná konštrukcia skrinky je zhotovená z masívneho akáciového dreva.
Drevená skrinka na víno je zložená z dvoch častí. Jednu časť tvorí otvorený stojan na víno, ktorý poskytuje milovníkom vína dostatok priestoru pre dobre organizované skladovanie vín. Druhú časť tvoria dve zásuvky, do ktorých možno umiestniť ďalšie potrebné príslušenstvo.
Skrinka pojme až 20 fliaš vína.
Dôležité upozornenie: Farby a kresba dreva sa môžu líšiť kus od kusu, každá z našich skriniek na víno je preto úplne jedinečná.
Farba:
dub / biela
dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívny dub / MDF s dubovou dyhou / masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 90 cm
Hmotnosť:
16 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Moderný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
372.10 €
Zelená
Nie je skladom
391.90 €
Krémová
Nie je skladom
391.90 €
Modrá
Nie je skladom
391.70 €
Vínová
Nie je skladom
376.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
406.90 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
366.20 €
Žltá
Nie je skladom
376.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
436.60 €
Barový set kov / MDF / drevo Dekorhome
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom














