- Domov
- Stojan na víno na 20 fliaš fliaš čierna / sivá Dekorhome
Stojan na víno na 20 fliaš fliaš čierna / sivá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento držiak na víno je skvelý nielen na ukladanie a vystavovanie vašich vín, ale zapôsobí aj ako pôvabná dekorácia interiéru.
Stojan na víno pojme až 20 fliaš vína. Jeho jednoduchý a úhľadný design vnesie do vašej domácnosti rustikálne kúzlo. Výborne sa tiež hodí ako darček pre priateľov či známych, ktorí milujú víno. Keďže je vyrobený z pozinkovanej ocele a masívneho borovicového dreva, je mimoriadne stabilný a odolný.
Upozornenie: Fľaše s vínom nie sú súčasťou balenia.
Farba:
čierna
Materiál:
masívne borovicové drevo / pozinkovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 42,5 cm
hĺbka: 22,5 cm
výška: 42,5 cm
Hmotnosť:
3,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 42,5 cm |
| HĹBKA | 22,5 cm |
| VÝŠKA | 42,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 20 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom








