- Domov
- Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Telefonická objednávka
Praktický a uzamykateľný stojan na víno má telo vyrobené z kovu a police z masívneho borovicového dreva v prírodnej / sivej farbe. Za mrežovými dverami je päť drevených poschodí, ktoré pojmú až 55 fliaš vína či destilátov.
Dôležité upozornenie: Odtiene a kresby dreva sa môžu líšiť kus od kusu. Materiál javí zámerné známky opotrebenia.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 127 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 83 cm
Materiál:
masívne borovicové drevo / kov
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Vidiecky, Rustikálny, Industriálny |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 5 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Jednokrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Konferenčný stolík OFION Dekorhome
Konferenčný stolík OFION Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
512.50 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
512.50 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
361.60 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
357.30 €
Komoda IOKASTE Dekorhome
Komoda IOKASTE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
622.30 €
Recyklované dřevo
Odoslanie do 14 dní
564.20 €
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
201.50 €
Biela
Nie je skladom
195 €
Čierna
Nie je skladom
239.80 €
Červená
Nie je skladom
177.90 €













