🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| NOSNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 4x stojan |
| KOLIESKA | Plastová |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| NOSNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 4x stojan |
| KOLIESKA | Plastová |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
52.90 €
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
57 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
233.70 €
Modrá
Nie je skladom
155.40 €
Cihlová
Nie je skladom
155.40 €