- Domov
- Osvetlenie
- Stolové lampy
- Stolová lampa CYNKA
Stolová lampa CYNKA
Telefonická objednávka
Štýlová stolná lampa CYNKA je ideálna do detských či študentských izieb, pracovní ale aj kaviarní či barov. Lampa má kruhové látkové tienidlo v niekoľkých farebných variantoch a je zakončená originálnym podstavcom v tvare šálky s tanierikom.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
ružová
zelená
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / keramika
Rozmery:
šírka: 16 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 31 cm
výška tienidla: 16 cm
typ žiarovky: E27
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
0,75 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 16 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| PRIEMER | 16 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Detská rastúca stolička ABIGAIL
Detská rastúca stolička ABIGAIL
Ružová
Odoslanie do 10 dní
188.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
188.40 €





