- Domov
- Osvetlenie
- Stolové lampy
- Stolná lampa VISBY
Stolná lampa VISBY
Telefonická objednávka
Séria kovových svietidiel VISBY určených do moderných interiérov ponúka závesnú lampu, stolnú lampu a nástennú lampu. Originálny dizajn a kombinácia mnohých farieb dodávajú interiéru jedinečný vzhľad. Svietidlá sú vhodné do obývacej izby, predsiene, spálne i detskej izby.
Tienidlo je vyrobené z kovu. Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
červená / modrá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 19 cm
hĺbka: 19 cm
výška: 50 cm
napätie: 230V/ 50Hz
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
2,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 19 cm |
| HĹBKA | 19 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička AXO VELVET
Jedálenská stolička AXO VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
57.30 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
57.30 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
57.30 €




