- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa PALMA 2
Stolová lampa PALMA 2
Telefonická objednávka
Stolová lampa vyrobená z keramiky je ideálna pre milovníkov vintage štýlu. Skvele ladí s interiérmi, ktoré spájajú „staré s novým“. Ide o ručnú výrobu a tak pórovitosť, zmena farby a jedinečná textúra „škrabancov“ keramického podkladu je prirodzenou vlastnosťou.
Tienidlo vyrobené z tkaniny kombinovanej s PVC.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
biela / zelená
Materiál:
keramika / láka / PVC
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 59 cm
rozmer tienidla: 27 x 30 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Pohovka DRYÁS Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Taburet RON
Taburet RON
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Zelená
Nie je skladom
114.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Modrá
Nie je skladom
114.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
114.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
114.60 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
114.60 €
Světle růžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €





