- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka DRYÁS Dekorhome
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývacej izby.
Sedačka je čalúnená príjemnou plyšovou látkou/mikrovláknom s nápaditým dekoratívnym prešívaním. Stojí na drevených nohách lakovaných čiernou farbou so strieborným zakončením. Sedacia časť v sebe ukrýva pružiny. Opierka chrbta je možné čiastočne sklopiť.
Súčasťou sedacej súpravy DRYÁS sú dva veľké chrbtové vankúše a dva malé vankúšiky v tvare valčeka.
Farba:
biela / čierna / strieborná (plyš)
sivá / čierna / strieborná (mikrovlákno)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% Polyester) / drevo / pružina / kov
Rozmery:
šírka: 220 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 195 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 45 cm
výška operadla: 45 cm
výška nožičiek: 16 cm
rozmer malého vankúša: 50 x 15 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Taburet DRYÁS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Béžová
Nie je skladom
271.10 €
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €












