- Domov
- Osvetlenie
- Stolové lampy
- Stolová lampa AVAM
Stolová lampa AVAM
Telefonická objednávka
Nenápadná, jemná a decentná stolná lampička AVAM krásne vynikne v spálni, obývacej izbe, predsieni, ale aj v detskej izbe. Zaujímavý kovový podstavec dopĺňa textilné tienidlo v rôznych farebných variantoch. Tienidlo je tvorené krásnym vzorom.
Lampa AVAM je dodávaná bez žiarovky. Odporúčame dokúpiť si žiarovku s typom závitu E14 as maximálnym príkonom 40W.
Farba:
čierna / biely vzor
biela / modrý vzor
modrá / biely vzor
žltá / biely
sivá / vzor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / textil
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 10 cm
výška: 25 cm
dĺžka kábla: 1,3 m
Odporúčaný typ žiarovky (závit): E14
Maximálny príkon žiarovky: 40 W
Napätie: 220-240 V
Hmotnosť:
0,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý, Detský, Junior |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| PRIEMER | 10 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Boxpringová posteľ RIANA KOMFORT
Boxpringová posteľ RIANA KOMFORT
160 x 200 cm Odoslanie do 14 dní 661.90 € 180 x 200 cm Nie je skladom 716.80 €Boxspringová posteľ DORMAN
Boxspringová posteľ DORMAN
160 x 200 cm SkladomKorpus šatníkové skrine FORMO K7
Korpus šatníkové skrine FORMO K7
Biela
Skladom
Dub artisan
Skladom








