- Domov
- Osvetlenie
- Stropná svetla
- Stropná bodová lampa ARON 3xG9
Stropná bodová lampa ARON 3xG9
Telefonická objednávka
Unikátne stropné svetlo ARON v glamour štýle je jednoduché, ale zároveň očarujúce. Jeho jedinečný tvar dodá každej miestnosti zaujímavý a nevšedný charakter.
Kovová základňa s chrómovým povrchom a tienidlá v tvare gule s pridaním výrazných kryštálov v niekoľkých farebných variantoch. Lampa vyžaduje žiarovku 3x 40W G9. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
K stropnej lampe odporúčame prikúpiť ďalšie svetlá z designovej série ARON.
Farba:
chróm / kryštál (bezfarebná)
chróm / jantár (svetlo hnedá)
chróm / fialová
chróm / červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 7,5 cm
výška: 17 cm
typ žiarovky: G9
max.výkon: 40W
Hmotnosť:
0,56 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 7 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Toaletný stolík MEORATI
Nočný stolík MEORATI
RTV stolík MEORATI
Nástenná bodová lampa ARON 2xG9
Nástenná bodová lampa ARON
Nástenná bodová lampa ARON
Červená
Odoslanie do 14 dní
9.30 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
9.30 €
Průhledná
Odoslanie do 14 dní
9.30 €






