- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenná bodová lampa ARON
Nástenná bodová lampa ARON
Telefonická objednávka
Unikátne nástenné svetlo ARON v glamour štýle je jednoduché, ale zároveň očarujúce. Jeho jedinečný tvar dodá každej miestnosti zaujímavý a nevšedný charakter.
Kovová základňa so zlatým povrchom a tienidlo v tvare gule s pridaním výrazných kryštálov v niekoľkých farebných variantoch. Lampa vyžaduje žiarovku 1x 40W G9. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
K nástennej lampe odporúčame prikúpiť ďalšie svetlá z designovej série ARON.
Farba:
mosadz (zlatá) / jantár (svetlo hnedá)
mosadz (zlatá) / červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 7,5 cm
hĺbka: 7,5 cm
výška: 14 cm
typ žiarovky: G9
max.výkon: 40W
Hmotnosť:
0,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 7 cm |
| HĹBKA | 7 cm |
| VÝŠKA | 14 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Stropná bodová lampa ARON 3xG9
Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Stropná bodová lampa ARON 3xG9
Stropná bodová lampa ARON 3xG9
Červená
Odoslanie do 14 dní
38.40 €
Světle hnědá
Nie je skladom
38.60 €
Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Červená
Odoslanie do 14 dní
51.40 €
Světle hnědá
Nie je skladom
51.40 €




