- Domov
- Osvetlenie
- Stropná svetla
- Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Telefonická objednávka
Unikátne stropné svetlo ARON v glamour štýle je jednoduché, ale zároveň očarujúce. Jeho jedinečný tvar dodá každej miestnosti zaujímavý a nevšedný charakter.
Kovová základňa so zlatým povrchom a tienidlá v tvare gule s pridaním výrazných kryštálov v niekoľkých farebných variantoch. Lampa vyžaduje žiarovku 4x 40W G9. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
K stropnej lampe odporúčame prikúpiť ďalšie svetlá z designovej série ARON.
Farba:
zlatá (mosadz) / jantár (svetlo hnedá)
zlatá (mosadz) / červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 17 cm
typ žiarovky: G9
max.výkon: 40W
Hmotnosť:
0,9 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 4 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nástenná bodová lampa ARON 2xG9
Nástenná bodová lampa ARON
Nástenná bodová lampa ARON
Červená
Odoslanie do 14 dní
9.30 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
9.30 €
Průhledná
Odoslanie do 14 dní
9.30 €




