- Domov
- Osvetlenie
- Stropná lampa krištáľ / chróm Dekorhome
Stropná lampa krištáľ / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto stropné svetlo s trblietavými krištáľovými korálkami vyniká svojim extravagantným a luxusným dizajnom, ktorý si vo vašom interiéri vyslúži nejeden obdivný pohľad!
Priezračné korálky a zrkadlový chrómový povrch efektným spôsobom odrážajú svetlo a zaisťujú optimálne osvetlenie. Na inštaláciu si môžete vyberať zo žiaroviek G9 rôznych farieb, a navodiť si tak doma atmosféru pokoja a pohody.
Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia. Montáž a inštalácia závesného svietidla je jednoduchá, všetky súčiastky potrebné na inštaláciu sú totiž súčasťou balenia.
Farba:
chróm / priehľadná
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
priemer: 30 cm
výška: 80 cm
napätie: 230 V~
žiarovky: 3 x G9 (nie sú súčasťou balenia)
Hmotnosť:
2,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| VÝŠKA | 80 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,2 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| VÝŠKA | 80 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,2 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kreslo zamat / drevo Dekorhome
Komoda DTD / kov Dekorhome
Komoda DTD / kov Dekorhome
Biela
Nie je skladom
121.20 €
Čierna
Nie je skladom
121.20 €
Sivá
Nie je skladom
107.40 €
Bílá lesk
Nie je skladom
121.20 €
Šedá lesk
Nie je skladom
99.80 €
Dub sonoma
Nie je skladom
89.30 €
Beton
Nie je skladom
102.80 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
98.30 €
Černá lesk
Nie je skladom
132.80 €







