- Domov
- Osvetlenie
- Stropné svetlo MR16
Stropné svetlo MR16
Telefonická objednávka
Toto vstavané svietidlo je špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky na osvetlenie vo vlhkom prostredí a bolo ideálnou voľbou pre inštaláciu v kúpeľniach. Vďaka vysokej tesnosti IP65 a nízkemu napätiu 12V si môžete byť istí, že poskytne bezpečné a spoľahlivé osvetlenie v 1. zóne použitia v kúpeľni, kde je vystavené vlhkosti z vane, sprchy alebo sprchovacieho kúta.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
chróm / čierna
Materiál:
sklo / hliník
Rozmery:
šírka: 8,4 cm
hĺbka: 8,4 cm
výška: 3,7 cm
napätie: 230V/ 50Hz
typ závitu: MR16
Hmotnosť:
0,1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 8,4 cm |
| HĹBKA | 8,4 cm |
| VÝŠKA | 3,7 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | MR16 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kúpeľňový set 3 ks Dekorhome
Kúpeľňová skrinka drevo Dekorhome
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo DTD doska Dekorhome
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo DTD doska Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
76.10 €
Čierna
Nie je skladom
108.30 €
Sivá
Nie je skladom
114.30 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
86.90 €
Šedá lesk
Nie je skladom
70.30 €
Dub sonoma
Nie je skladom
74.70 €
Beton
Nie je skladom
82.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
100.90 €





