- Domov
- Osvetlenie
- LED svetlá a osvetlenie
- Stropné svetlo NEVADA LED
Stropné svetlo NEVADA LED
Telefonická objednávka
Stropné svietidlo NEVADA je moderné a štýlové svietidlo, ktoré sa skvele hodí do rôznych interiérov. Jeho biela farba a minimalistický dizajn mu dodávajú univerzálny charakter, ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi štýlmi aranžmánov.
Toto svietidlo je vybavené 15/24W LED osvetlením, čo znamená, že poskytuje jasné a efektívne osvetlenie s energeticky úspornou spotrebou. LED technológia je známa svojou dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie, čo je ekologicky šetrné a pomáha znižovať náklady na energiu.
Farba:
biela
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
šírka: 29 / 38,5 cm
hĺbka: 29 / 38,5 cm
výška: 5 cm
Výber priemeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
0,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 29 cm, 38,5 cm |
| HĹBKA | 29 cm, 38,5 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| PRIEMER | 29 cm, 34 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Nie je skladom
286.10 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
207 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
224.90 €
Botník trojradový VIVAT NEW TYP 2
Botník trojradový VIVAT NEW TYP 2
Dub sonoma / bílá
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Bílá / antracit
Odoslanie do 14 dní
88.10 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Sivá
Nie je skladom
281.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
283.60 €
Nástenný botník DTD Dekorhome
Nástenný botník DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
74.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
50.50 €
Sivá
Nie je skladom
62.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
65.60 €
Šedá lesk
Nie je skladom
52.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
52.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
73.20 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
59.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
44.20 €















