- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stropné svetlo MERLE 50 cm
Stropné svetlo MERLE 50 cm
Telefonická objednávka
Jedinečné stropné svetlo MERLE je mimoriadne pôsobivé stropné svetlo pre moderné interiéry, predovšetkým do obývacích izieb, kuchýň, ale aj spální a ďalších priestorov.
Úsporné LED svetlo je vyrobené z kovu s ručne nanášanými vločkami, ktoré dotvárajú unikátny vzhľad svetla. Skrytá LED zaručuje maximálny svetelný tok a zároveň opticky otepľuje interiér.
Farba:
biela
strieborná
zlatá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 8 cm
napätie: 230V / 50Hz
životnosť LED: 20000 h
teplota: 3000 K
svetelný tok: 1600 Lm
Hmotnosť:
3,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 8 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Konferenčný stolík 2 ks AMARO
Konferenčný stolík 2 ks AMARO
Dub
Odoslanie do 10-14 dní
96.20 €
Černý mramor
Nie je skladom
96.20 €
Rozkladacia chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Rozkladacia chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 192.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 192.20 €
Rozkladacia chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO
Rozkladacia chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 120.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 120.90 €

















