- Domov
- Osvetlenie
- Stropné svetlo RETRO
Stropné svetlo RETRO
Telefonická objednávka
Svietidlá z kolekcie RETRO zaujmú svojim neobvyklým a jemne vyzerajúcim dizajnom. Tienidlo týchto svietidiel je vyrobené z kovového rámu v čiernej farbe s prvkami prírodného dreva, čo vytvára zaujímavý kontrast a dodáva im prvok prírodného a industriálneho vzhľadu. Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu sa ale hodí aj do interiérov v škandinávskom štýle.
Farba:
čierna / hnedá
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 20 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 4 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Jedálenská stolička 2 ks Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
180.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
243 €
Ružová
Nie je skladom
180.30 €
Krémová
Nie je skladom
186.80 €
Modrá
Nie je skladom
173.20 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
197.30 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
160.30 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
235.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
175.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
189.70 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
188 €




