- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Masívny jedálenský stôl z borovicového dreva sa hodí do interiéru jedálne v rustikálnom, vidieckom alebo modernom štýle. Vďaka svojmu jedinečnému prirodzenému vzhľadu a ideálnej veľkosti sa môže stať novým centrálnym miestom vo vašej domácnosti.
Čierny práškovo lakovaný rám v tvare X bol vyrobený z masívneho kovu a podčiarkuje industriálny vzhľad masívneho celku.
Stôl v industriálnom štýle je možné kombinovať s mnohými stoličkami alebo lavicami.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
vintage hnedá / čierna
Materiál:
masívne borovicové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 240 / 300 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 76 cm
hrúbka dosky: 8 cm
Rozmer stola:
300 x 100 x 76 cm
240 x 100 x 76 cm
Stôl ponúkame v dvoch rozmeroch. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 240 cm, 300 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 240 cm, 300 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl THETIS 55 mm Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS 55 mm Dekorhome
200x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 917.60 € 240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 081.40 €Komoda THETIS Dekorhome
Komoda THETIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
1 368.90 €
Jedálenská lavica THETIS Dekorhome
Jedálenská lavica THETIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
417.60 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Závesná lampa 55 cm Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €










