- Domov
- Osvetlenie
- LED svetlá a osvetlenie
- Stropné svetlo TUBA LED
Stropné svetlo TUBA LED
Telefonická objednávka
Moderné minimalistické stropné svietidlo na prisadenú montáž, je vyrobené z hliníka s ekonomickým integrovaným LED modulom. Toto svietidlo je navrhnuté tak, aby vyzeralo skvele samostatne, ale zároveň je vhodné aj ako skupinové osvetlenie, vďaka čomu môže vytvárať jedinečné efekty a zdôrazňovať individuálny charakter osvetlených miestností.
Hlavnou výhodou tohto svietidla je jeho nevymeniteľný LED svetelný zdroj, čo znamená, že nie je potrebné starať sa o výmenu žiaroviek. LED technológia je navyše ekonomická, čo umožňuje nižšiu spotrebu elektrickej energie a dlhšiu životnosť svietidla.
Farba:
biela / čierna
čierna / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 8,8 cm
hĺbka: 8,8 cm
výška: 6,4 cm
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 8,8 cm |
| HĹBKA | 8,8 cm |
| VÝŠKA | 6,4 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stropné bodové LED svetlo TUBA
Závesná lampa TUBA 2xGU10
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
261.80 €
Čierna
Nie je skladom
339 €
Sivá
Nie je skladom
262.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
330.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
337 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
281.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
257.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
288.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
337.90 €








