- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná rohová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome
Záhradná rohová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto rohové pohovky vám poskytnú ideálne miestečko, kde môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Rohová sedačka má rám z práškovo lakovanej ocele opletený PE ratanom, takže toho veľa vydrží a ľahko sa čistí. Nohy z masívneho eukalyptového dreva zase prispievajú k lepšej odolnosti a stabilite. Podušky vám pri odpočinku zaistia maximálne pohodlie. Ich poťahy sú opatrené zipsami, aby sa vám ľahšie dávali dole a prali. Pohovka má ľahký a modulárny dizajn, je preto úplne flexibilná a dá sa bez problémov presúvať tak, aby zapadla do každého prostredia.
Poznámka: Odporúčame záhradnú sedačku za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžila.
Farba:
sivá / hnedá
čierna / hnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / masívne eukalyptové drevo
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 64,5 cm
hĺbka: 64,5 cm
výška: 67 cm
hĺbka sedu: 55,5 cm
výška sedu: 32 cm
hrúbka podsedáku: 5 cm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| HĹBKA | 64,5 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák, 2x rohová pohovka, 4x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| HĹBKA | 64,5 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák, 2x rohová pohovka, 4x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 4 ks ZUZANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks ZUZANA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
305.10 €
Sivá
Nie je skladom
333.20 €
Záhradná stredová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome
Záhradná stredová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
137.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
137.20 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks ZUZANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks ZUZANA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
442.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
467.40 €
Záhradné kreslo ZUZANA Dekorhome
Záhradné kreslo ZUZANA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
100.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
102.40 €













