- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 4 dielna záhradná sedacia súprava je skvelým doplnkom do vášho vonkajšieho bývania. Jej nenápadný a zároveň štýlový dizajn dodá vašej terase, balkónu alebo záhrade nádych modernej elegancie.
Sedacia súprava s masívnym akáciovým rámom je pevná, robustná a odolná. Akáciové drevo je napustené olejom, nábytok je teda vhodný na vonkajšie použitie. Súčasťou súpravy je aj konferenčný stolík s unikátnym lamelovým dizajnom. Môžete si naň odkladať občerstvenie, nápoje, šálky s čajom, knihy a pod. a mať všetko potrebné na dosah ruky. Sadu dodávame s vysoko pohodlnými, husto polstrovanými poduškami na sedák a operadlo.
Polyesterové poťahy na podušky sa ľahko udržujú, je možné ich sňať a vyprať. Set má modulárny design, takže všetky diely je možné prestavať a upraviť podľa vašich potrieb.
Farba:
prírodná hnedá / krémová
prírodná hnedá / tmavo šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Rozmery dvojmiestnej lavice:
šírka: 114,5 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery prostrednej pohovky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
hrúbka podušky na sedák: 8 cm
hrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:
40,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica s pravou podrúčkou, 1 x stôl, 1 x rohová pohovka, 1 x stredná rohová pohovka, 4 x poduška na sedák, 5 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 60,5 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x rohová pohovka, 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 4x poduška na sedák, 5x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 60,5 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x rohová pohovka, 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 4x poduška na sedák, 5x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
301.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
286.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
280 €
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Čierna
Nie je skladom
137.40 €
Béžová
Skladom
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Hnedá
Skladom
76.50 €
Čierna
Skladom
136.20 €
Sivá
Skladom
138.70 €
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Průhledná (čirá)
Skladom
1 166.30 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
1 166.30 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
1 166.30 €
Záhradný slnečník Ø 350 cm
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Cappuccino
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
97.70 €


















