- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná rohová pohovka DITA 2 ks Dekorhome
Záhradná rohová pohovka DITA 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sada drevených čiastkových rohových sedačiek kombinuje štýl a funkčnosť a je navrhnutá na vonkajšie použitie po celý rok.
Rohová pohovka je vyrobená z masívneho akáciového dreva, takže je pevná a robustná a vzhľadom na olejovú povrchovú úpravu je vhodná na vonkajšie použitie. Polstrovaný sedák a podušky na operadle poskytujú maximálne pohodlie pri sedení. Dá sa skombinovať s ďalšími dostupnými modulárnymi segmentmi, takže si môžete vytvoriť vlastné záhradné posedenie!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
sivá / hnedá
hnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 69 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 62,5 cm
hrúbka podsedáku: 6 cm
hrúbka vankúša za chrbát: 15 cm
Hmotnosť:
26 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák, 2x rohová pohovka, 4x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák, 2x rohová pohovka, 4x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný barový set 3 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
684.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
840 €
Vonkajší koberec hnedá PP Dekorhome
Vonkajší koberec hnedá PP Dekorhome
80x150 cm Nie je skladom 34.50 € 120x180 cm Odoslanie do 10 dní 47.20 € 160x230 cm Odoslanie do 10 dní 64.40 € 190x290 cm Odoslanie do 10 dní 95.30 €Kovový prístrešok / carport k stene 315 x 502 cm Dekorhome
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
486.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
471.60 €
Vonkajší koberec 182 x 122 cm Dekorhome
Vonkajší koberec 182 x 122 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
38.40 €
Zelená
Nie je skladom
39.80 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
40.70 €
Žltá
Nie je skladom
41.70 €















