- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Telefonická objednávka
Vdýchnite svojmu bývanie nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, takže je stabilný, odolný a nenáročný na údržbu.
Jedálenské stoličky majú rám z práškovo lakovanej ocele, opletený PE ratanom, ktorý výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Dlho vám preto vydržia a ľahko ich očistíte.
Ergonomický tvar spolu s husto polstrovanými poduškami vám pri sedení zaručí maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy podušiek na zips nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a dajú sa jednoducho stiahnuť a vyprať.
Poznámka: Odporúčame jedálenský set za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžil čo najdlhšie.
Farba:
čierna / tmavosivá poduška
hnedá / tmavosivá poduška
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná
Materiál:
umelý ratan / práškovo lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka 100% polyester
Rozmery stola:
šírka: 85 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 74 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 56 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 81,5 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 41 cm
hrúbka podušky: 3 cm
Hmotnosť:
29,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška na sedák
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 56 cm, 85 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 81,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x poduška na sedák, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 56 cm, 85 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 81,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x poduška na sedák, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná rohová súprava polyratan
Záhradná rohová súprava polyratan
Hnedá
Odoslanie do 7 dní
1 348.60 €
Prírodná
Odoslanie do 7 dní
1 348.60 €
Sivá
Odoslanie do 7 dní
1 348.60 €
Krémová
Odoslanie do 7 dní
1 348.60 €
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Průhledná (čirá)
Skladom
1 166.30 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
1 166.30 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
1 166.30 €
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Cappuccino
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
97.70 €
Truhlík na balkón prútený 80 cm 2 ks Dekorhome
Stojan na slnečník s kvetináčom
Stojan na slnečník s kvetináčom
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zelená
Nie je skladom
192.50 €
Sivá
Nie je skladom
197 €





















