- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok z akácie
- Sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks MONIKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks MONIKA Dekorhome
Telefonická objednávka
Oddýchnite si a užite si voľný čas na tejto módnej drevenej záhradnej sedacej súprave! Vyhovie všetkým vašim najrôznejším potrebám pri odpočinku vonku.
Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné. Drevené rámy zaisťujú mimoriadnu pevnosť a stabilitu.
Mierne zaoblené operadlá a podrúčky zvyšujú pohodlie pri sedení na týchto stoličkách. Silne polstrované a odnímateľné podušky a vankúše navyše poskytujú optimálne pohodlie pri vašom vonkajšom posedení.
Robustná stolná doska s lamelovým dizajnom ponúka priestor na podávanie občerstvenia, vystavenie dekoratívnych predmetov alebo položenie košíkov s ovocím či iných nevyhnutností.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
sivá / akácia
krémová / akácia
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 50 cm
šírka stolnej dosky: 90 cm
Rozmery kresla:
šírka: 64 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 81 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 50,5 cm
výška sedu: 35 cm (bez podušky)
rozmery podušky na sedák: 52 x 50 x 5 cm (D x Š x T)
rozmery vankúša na chrbát: 52 x 41 x 15 cm (D x Š x T)
Hmotnosť:
33 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška na sedák, 2 x vankúš za chrbát
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 64 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x kreslo, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 64 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x kreslo, 2x poduška na operadlo, 2x poduška na sedák |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
216 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
226.60 €
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
187.20 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
216.90 €
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhomee
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhomee
Sivá
Odoslanie do 10 dní
235.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
237.20 €
Záhradná sedacia súprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
392.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
356.70 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 354.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 430 €
Záhradná 3-miestna pohovka TEREZA Dekorhome
Záhradná 3-miestna pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
681.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
615.40 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 396.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 374.90 €
Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome
Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
455.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
394.10 €


















