- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks kov / látka
Záhradná sedacia súprava 4 ks kov / látka
Telefonická objednávka
ROHOVÁ ZÁHRADNÁ SÚPRAVA
Rohová záhradná súprava spája modernú strohú estetiku s vysokým komfortom a je vhodná na terasu, do zimnej záhrady aj do interiéru. Minimalistické línie a čistá konštrukcia vytvárajú nadčasový základ pre súčasné exteriérové aj interiérové priestory. Konštrukcia z práškovo lakovaného hliníka pôsobí ľahko, no zároveň pevne a stabilne. Rovnaké hliníkové profily tvoria aj stolovú dosku, ktorá je doplnená 8 mm sklom pre jednoduchú údržbu a elegantný vzhľad. Sedacia časť je vybavená mäkkými vankúšmi so zipsom, ktoré umožňujú jednoduché čistenie. Jeden z rohových segmentov je možné premeniť na ležadlo s polohovateľnou čelnou časťou, čo zvyšuje variabilitu a komfort celej zostavy.

DIZAJN, MATERIÁL A POUŽITIE V INTERIÉRI / EXTERIÉRI
Rámy pohovky aj stola tvoria hliníkové profily s práškovým lakom, ktoré sú odolné pri každodennom používaní. Modulové riešenie umožňuje flexibilné usporiadanie podľa priestoru a potrieb. Súprava je vhodná na terasy, do zimných záhrad aj moderných obytných priestorov, kde vytvorí čistú relaxačnú zónu s vyváženým minimalistickým charakterom.
- sivá
- sivohnedá taupe
Výber variantu zvoľte v produkte. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery stola:
šírka: 150 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 68 cm
hrúbka skla: 8 mm
Rozmery pohovky:
šírka: 273 cm
hĺbka: 212 cm
výška: 65 / 80 cm
pohovka s opierkami: 212 × 75 × 65 / 80 cm
pohovka bez opierok: 198 × 75 × 65 / 80 cm
šírka sedu: 200 / 198 cm
hĺbka sedu: 63 / 54 cm (bez vankúša / s vankúšom)
výška sedu: 32 / 44 cm (bez vankúša / s vankúšom)
šírka operadla: 200 / 192 cm
výška operadla: 33 / 39 cm
Rozmery kresla:
šírka: 72 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 65 / 80 cm
šírka sedu: 60 cm
hĺbka sedu: 63 / 54 cm (bez vankúša / s vankúšom)
výška sedu: 32 / 44 cm (bez vankúša / s vankúšom)

Rozmery vankúšov:
1× vankúš pohovky: 200 × 70 × 10 cm
3× vankúš pohovky: 66 × 70 × 10 cm
1× vankúš kresla: 60 × 70 × 10 cm
6× vankúš: 66 × 35 × 16 cm
1× vankúš: 60 × 35 × 16 cm
1× vankúš: 45 × 35 × 16 cm
Materiál: práškovo lakovaný hliník / látka

MONTÁŽ
Dodávané v demonte, jednoduchá montáž podľa návodu.
Obsah balenia: stôl, 2× pohovka, 1× kreslo, vankúše, montážna sada
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 72 cm, 150 cm, 273 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 85 cm, 212 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 66 cm, 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x stôl, 2x pohovka |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm, 198 cm, 200 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm, 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm, 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 66 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 72 cm |
| HĹBKA KRESLA | 75 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 65 cm, 80 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 273 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 212 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 65 cm, 80 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 72 cm, 150 cm, 273 cm |
| HĹBKA | 75 cm, 85 cm, 212 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 66 cm, 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x stôl, 2x pohovka |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm, 198 cm, 200 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm, 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm, 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm, 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 66 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 72 cm |
| HĹBKA KRESLA | 75 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 65 cm, 80 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 273 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 212 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 65 cm, 80 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Vonkajšia fínska sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Vonkajšia fínska sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
4 693 €
Smrk
Nie je skladom
4 342.70 €
Záhradné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
349.50 €
Sivá
Nie je skladom
330 €
Krémová
Nie je skladom
286.70 €
Záhradné stoličky 2 ks akácie / látka Dekorhome
Záhradné stoličky 2 ks akácie / látka Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
262.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
277.40 €


















