- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Naša drevená záhradný sedacia súprava sa skvele hodí k odpočinku alebo pre spoločné chvíle nad šálkou kávy. Vyžaruje rustikálne kúzlo a atraktívne doplní atmosféru vašej záhrady, terasy alebo dvorku.
Záhradný nábytok je vyrobený z veľmi kvalitného masívneho akáciového dreva. Akáciové drevo je tvrdé tropické drevo, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a má veľmi dlhú životnosť. Súčasťou zásielky sú tiež podušky na sedadlo a operadlo, ktoré sú husto polstrované pre optimálne pohodlie.
Farba:
sivá
Materiál:
masívne akáciové drevo s šedou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery kresla:
šírka: 60,5 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 34 cm
hrúbka podušky na sedák: 8 cm
hrúbka podušky na chrbát: 15 cm
Rozmery stola:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Hmotnosť:
37,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 120 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 120 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
791.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
804.60 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
674.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
705 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
697.70 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
733.90 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
738.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
273.50 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
229.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
228.70 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
519 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
567.30 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
608.70 €
Antracit / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
543.10 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
370.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
352.30 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
585.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
572 €














