- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi.
Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, sedacia súprava je preto vhodná aj pre vonkajšie použitie.
Odnímateľné podušky na sedadlá a operadlá sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť.
Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom látkovom prevedení. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Táto sedacia súprava sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Farba:
prírodná hnedá / krémová
prírodná hnedá / tmavo sivá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Rozmery lavice:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 34 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
rozmery podušky na sedák: 54 x 47 x 8 cm
rozmery podušky na operadlo: 52 x 47 x 15 cm
Hmotnosť:
34,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x lavica, 4 x poduška na sedadlo, 4 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60,5 cm, 100 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
697.70 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
733.90 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
738.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
273.50 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
229.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
228.70 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
608.70 €
Antracit / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
543.10 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
370.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
352.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
209.90 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
252.40 €
Čiastková stredová pohovka TATIANA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
136.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
150.80 €
Čiastková rohová pohovka TATIANA Dekorhome
Čiastková rohová pohovka TATIANA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
161.70 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
247.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
212 €



















