- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto štvordielna záhradná sedacia súprava je skvelým doplnkom pre vaše vonkajšieho bývanie. Jej nenápadný a zároveň štýlový dizajn dodá vašej terase, balkóna alebo záhrade nádych modernej elegancie.
Sedacia súprava s masívnym akáciovými rámom je pevná, robustná a odolná. Akáciové drevo je napustené olejom, nábytok je teda vhodný pre vonkajšie použitie.
Súčasťou súpravy je aj konferenčný stolík s unikátnym lamelovým dizajnom.
Sadu dodávame s vysoko pohodlnými, husto polstrovanými poduškami na sedadlo a operadlo. Polyesterové poťahy na podušky sa ľahko udržujú, je možné ich sňať a vyprať.
Set má modulárny dizajn, takže všetky diely je možné prestavať a upraviť podľa vašich potrieb.
Farba:
prírodná hnedá / krémová
prírodná hnedá / tmavo sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Rozmery dvojmiestne pohovky:
šírka: 114,5 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
Rozmery rohové pohovky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 81 cm
hrúbka podušky na sedák: 8 cm
hrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:
47,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica s ľavou podrúčkou, 1 x lavica s pravou podrúčkou, 1 x stôl, 1 x rohová pohovka, 5 x poduška na sedadlo, 6 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 2x pohovka, 5x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 54 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 100 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60,5 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky, 1x stolík, 2x pohovka, 5x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 54 cm, 114,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Průhledná (čirá)
Skladom
1 166.30 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
1 166.30 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
1 166.30 €
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Záhradný slnečník Ø 350 cm
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Cappuccino
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
97.70 €
Záhradný barový set 3 ks akácie Dekorhome
Záhradná hojdačka RAVENNA
Záhradná hojdačka RAVENNA
Šedá / bílá vzor
Skladom
Červená / černá vzor
Skladom
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Čierna
Nie je skladom
137.40 €
Béžová
Skladom




















