- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks ELZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks ELZA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto záhradná sedacia súprava je dokonalou kombináciou štýlu a praktickosti, jedná sa preto o skvelú voľbu pre vašu záhradu alebo terasu. Celý set nábytku je určený na celoročné vonkajšie použitie.
Záhradný nábytok je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode aj klimatickým vplyvom, ľahko sa teda čistí a dlho vám vydrží aj pri každodennom používaní. Sedacia súprava je opatrená robustnými rámami z práškovo lakovanej ocele s vysokou odolnosťou. Zároveň je ľahká a modulárna, takže si ju môžete prispôsobovať a premiestňovať podľa vlastných potrieb. Husto polstrované podušky na sedáky a operadlá sú veľmi pohodlné. Diely tejto záhradnej sedacej súpravy je možné navyše stohovať, takže pri uložení nezaberú príliš miesta.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:
sivá
čierna
hnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / látka (100% polyester) / sklo / kov
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 90 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 62 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 82 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 31 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 70 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 48 cm
Hmotnosť:
50 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x konferenčný stolík, 2 x rohová pohovka, 2 x taburet, 4 x vankúš na operadlo, 4 x poduška na sedák
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 82 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 62 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 31 cm, 48 cm, 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x rohová pohovka, 2x taburet, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 90 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 62 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm, 82 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 62 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 31 cm, 48 cm, 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x rohová pohovka, 2x taburet, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 90 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 62 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný konferenčný stolík TATIANA Dekorhome
Prenosné ohnisko s kutáčom Dekorhome
Záhradná stredová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome
Záhradná stredová pohovka 2 ks ZUZANA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
137.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
137.20 €
Kovový prístrešok / carport 297 x 494 cm Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
787.20 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
940.50 €
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
486.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
471.60 €























