- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks LENKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks LENKA Dekorhome
Telefonická objednávka
S našou záhradné sedacou súpravou môžete v pokoji odpočívať a užívať si krásneho počasia, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Drevená sedacia súprava má nadčasový latkový dizajn, ktorý dodá vašej terase, záhrade či obývačke rustikálne kúzlo. Je vyrobená z masívneho akáciového dreva, teda výborne vzdoruje poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť. V kombinácii s mäkkými, silne polstrovanými poduškami, ktoré sú súčasťou balenia, vám poskytne maximálne pohodlie. Stolík vám navyše poslúži na odkladanie jedla a nápojov tak, aby ste ich mali na dosah ruky. Zostavenie záhradného nábytku je jednoduché.
Upozorňujeme, že drevo je prírodný produkt, a môže tak vykazovať isté nedokonalosti.
Farba:
krémová / hnedá
sivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 30 cm
Rozmery stredovej pohovky:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 60 cm
Rozmery rohové pohovky:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 60 cm
šírka sedu: 62 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 30 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 68 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 30 cm
Hmotnosť:
58,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 58,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x stredový diel pohovky, 1x taburet, 2x rohová pohovka, 4x poduška na sedák, 5x poduška na operadlo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 68 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 58,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 1x stredový diel pohovky, 1x taburet, 2x rohová pohovka, 4x poduška na sedák, 5x poduška na operadlo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 68 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 6 ks LENKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks LENKA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
1 067.20 €
Krémová
Nie je skladom
1 111 €
Záhradná sedacia súprava 2ks LENKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2ks LENKA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
245.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
307.60 €
Záhradná pohovka 3ks LENKA Dekorhome
Záhradná pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Záhradná pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
515.20 €
Tmavosivá
Nie je skladom
466.90 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks LENKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks LENKA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
939 €
Tmavosivá
Nie je skladom
880.60 €
Záhradná stredová pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Záhradná stredová pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
367.30 €
Krémová
Nie je skladom
400.90 €
Záhradný taburet LENKA Dekorhome
Čiastková záhradná stredová pohovka LENKA Dekorhome
Čiastková záhradná stredová pohovka LENKA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
153.80 €
Krémová
Nie je skladom
207 €



















