- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto záhradná sedacia súprava sa skvele hodí, ak si chcete vychutnať šálku kávy s priateľmi alebo len tak poľahkávať. Vyžaruje rustikálne kúzlo a stane sa na vašej záhrade, terase alebo verande atraktívnym doplnkom.
Sada záhradného nábytku je zhotovená z masívneho akáciového dreva, ktoré vyzerá ako tíkové. Je preto mimoriadne odolná, má dlhú životnosť a môžete ju pokojne používať každý deň.
Podušky a vankúše za chrbát vám pri sedení poskytnú maximálne pohodlie. Olejovaný povrch sa navyše ľahko čistí vlhkou handričkou.
Zostavenie záhradnej sedacej súpravy je jednoduché.
Farba:
prírodná hnedá / krémová
prírodná hnedá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s teakovým vzhľadom / látka (polyester)
Rozmery konferenčného stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 25 cm
Rozmery kresla:
šírka: 80 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 60 cm
hrúbka podušiek: 10 cm
Hmotnosť:
74 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x kreslo, 4 x poduška, 4 x vankúš za chrbát
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 74 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 4x kreslo, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 80 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm, 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 74 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 4x kreslo, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 80 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome
Záhradná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
455.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
394.10 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 396.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 374.90 €
Záhradná 3-miestna pohovka TEREZA Dekorhome
Záhradná 3-miestna pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
681.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
615.40 €
Záhradné kreslo TEREZA Dekorhome
Záhradné kreslo TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
232.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
243.10 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 354.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 430 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 396.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 374.90 €
Záhradná sedacia súprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
392.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
356.70 €
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
216 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
226.60 €


















