- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks sivá / čierna Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks sivá / čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše elegantná, veľmi pohodlná sedacia súprava sa stane vyhľadávaným miestom na vašej záhrade alebo terase. Kompletné záhradná sedacia súprava s jedálenským stolom, mäkkými poduškami a vankúšmi je ideálny pre stolovanie pod šírym nebom alebo pre príjemnú relaxáciu na čerstvom vzduchu.
Táto sedacia súprava, vyrobená z vodeodolného a klimaticky odolného PE ratanu, sa ľahko čistí, je odolná a vhodná pre vonkajšie použitie. Súprava má pevný rám z vysoko odolnej ocele s práškovým nástrekom. Stolná doska z tvrdeného skla je veľmi pevná a ľahko sa čistí. Súčasťou sedacie súpravy sú pohodlné podušky a vankúše. Ich polyesterové poťahy so zipsami možno jednoducho sňať a vyprať. Táto ratanová sedacia súprava je ľahká, takže ju môžete ľahko premiestňovať a prispôsobovať vašim momentálnym potrebám. Zostavenie súpravy je jednoduché.
Balenie obsahuje 1 pohovku v tvare písmena "L", 1 stôl, 2 taburety, 7 vankúšikov a 5 podušiek. Poznámka: Odporúčame vám súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
sivá / tmavosivá / čierna
Materiál:
polyratan / oceľ / tvrdené sklo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 65 cm
hrúbka dosky: 5 mm
Rozmery taburetu:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 35 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 220 cm
hĺbka: 172 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 35 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
hrúbka vankúšov: 10 cm
Hmotnosť:
56 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 120 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 70 cm, 172 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 65 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x taburet, 5x poduška na sedák, 7x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 220 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 120 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 70 cm, 172 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 65 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x taburet, 5x poduška na sedák, 7x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 220 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradný jedálenský set 9ks z akáciového dreva
Záhradná ratanová posteľ s poduškou
Záhradná ratanová posteľ s poduškou
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
348.30 €
Čierna
Nie je skladom
390.80 €
Záhradné lehátko s kolieskami polyratan / kov Dekorhome
Záhradné lehátko s kolieskami polyratan / kov Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
215.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Sivá
Nie je skladom
312.30 €
Záhradné kreslá s poduškami 2 ks polyratan
Záhradné kreslá s poduškami 2 ks polyratan
Hnedá
Nie je skladom
372.80 €
Čierna
Nie je skladom
209.90 €
Dvojité záhradné lehátko polyratan / látka Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
398.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
399.70 €














