- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 6dielna polyratan Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6dielna polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto záhradná sedacia súprava so štýlovým a zároveň praktickým dizajnom vytvorí na vašej záhrade alebo na terase perfektné posedenie, ktoré sa rýchlo stane vaším obľúbeným miestom na oddych a relaxáciu.
Pohovka i kreslá majú pevnú a stabilnú konštrukciu z ocele s práškovou povrchovou úpravou. Odolný PE ratan, z ktorého je táto sedacia súprava vyrobená, má dlhú životnosť a ľahko sa udržiava a čistí.
Súprava je doplnená vysokými mäkkými poduškami, na ktorých sa pohodlne sedí. Polyesterové poťahy na podušky ľahko udržíte čisté, pretože ich môžete zložiť a vyprať.
Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vydržala slúžiť čo najdlhšie.
Balenie obsahuje: 1x 2-miestna pohovka, 2x samostatné kreslo, 2x taburet, 1x konferenčný stolík, 4x poduška na sedadlo a 4x vankúš na operadlo.
Farba:
sivá / tmavosivá (podušky)
čierna / čierna (podušky)
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / umelý PE ratan / 100% polyester / sklo
Rozmery 2miestnej pohovky:
šírka: 124 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 77 cm
rozmery sedadla (š x h): 113 x 50 cm
Rozmery kresla:
šírka: 66 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 77 cm
rozmery sedadla (š x h): 55 x 50 cm
Rozmery konferenčného stola:
šírka: 92 cm
hlobka: 55 cm
výška: 42 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 35 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cm
hrúbka podušky na operadlo: 13 cm
Hmotnosť:
59,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 66 cm, 92 cm, 124 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 55 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 42 cm, 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 59,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo, 2x taburet, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| ŠÍRKA STOLA | 92 cm |
| HĹBKA STOLU | 55 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 124 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 66 cm, 92 cm, 124 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 55 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 42 cm, 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 59,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo, 2x taburet, 4x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| ŠÍRKA STOLA | 92 cm |
| HĹBKA STOLU | 55 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 124 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
174.90 €
Čierna
Nie je skladom
206.40 €
Sivá
Nie je skladom
216.90 €
Záhradný altán 3x4 m Dekorhome
Záhradný altán 3x4 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
397.10 €
Antracit
Nie je skladom
316.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
361.70 €


























