- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Zahradný nábytok ábytok z prírodného ratanu
- Čiastková rohová pohovka ALENA Dekorhome
Čiastková rohová pohovka ALENA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto pohovka sa bude skvele hodiť ako do vašej obývačky, tak aj do zimnej záhrady!
Táto pohovka je pokrytá prírodným ratanom, ktorý nielenže dobre vyzerá, ale je tiež veľmi odolný. Ratan má pekný prirodzený vzhľad a je príjemný na dotyk. Nohy pohovky sú vyrobené z mahagónového a mangovníkového dreva, veľmi tvrdého a stabilného materiálu. Rohová pohovka se snadno sestavuje. Sestavení pohovky bez područek je snadné.
Farba:
krémová / hnedá / čierna
Materiál:
látka (80 % bavlna, 20 % polyester) / prírodný ratan / mahagónové a mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 62 cm
výška sedu: 37 cm
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stredová pohovka, 1 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo, 1 x vankúš
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masívne drevo, Polyester, Ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná 3-miestna pohovka ALENA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava ALENA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava ALENA Dekorhome
Záhradné kreslo SANDRA Dekorhome
Záhradné kreslo SANDRA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
807.70 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
779.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
849.40 €









