- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava CONOR
Záhradná sedacia súprava CONOR
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA CONOR
Pokiaľ túžite po útočisku pokoja a pohody priamo vo vašej záhrade, záhradná sedacia súprava CONOR je tou pravou voľbou pre vás. Tento minimalistický a elegantne navrhnutý set poskytuje ideálnu kombináciu komfortu a štýlu, ktorá transformuje akýkoľvek vonkajší priestor na miesto na relaxáciu a spoločenské stretávanie.
ODOLNOSŤ A STABILITA
Zostava je vyrobená z odolných materiálov ideálnych na využitie vo vonkajších priestoroch, ako je lakovaná oceľ a sieťovina. CONOR ponúka nadčasový dizajn v čiernom farebnom prevedení.
ŠTÝLOVÝ DIZAJN
Čierna farba prináša do každej záhrady či terasy elegantný a moderný vzhľad. Konferenčný stolík s doskou z odolného tvrdeného skla dodáva setu punc elegancie a je ideálny na odloženie vašich nápojov či kníh.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna
Materiál:
kov / sieťovina / sklo
Rozmery pohovky:
šírka: 114 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 38 cm
Rozmery kresla:
šírka: 60 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 38 cm
Rozmery stola:
šírka: 75 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 41 cm
Hmotnosť:
23 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm, 75 cm, 114 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Sieťovina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLA | 41 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 114 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm, 75 cm, 114 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Sieťovina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLA | 41 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 114 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Bioklimatická záhradná pergola L46 3x3 m
Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
302.10 €
Černá / bílá
Nie je skladom
286.80 €
Antracit / šedá
Odoslanie do 10 dní
275.20 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
296.60 €
Hnědá / zelená
Odoslanie do 10 dní
387.50 €
Modrá / šedá
Odoslanie do 10 dní
252.70 €
Modrá / černá
Odoslanie do 10 dní
323.90 €
Hnědá / červená
Odoslanie do 10 dní
383.50 €
Polohovateľné záhradné kreslo Dekorhome
Polohovateľné záhradné kreslo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
400.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
264.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
309.40 €
Dvojité záhradné lehátko s poduškami Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko s poduškami Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
345.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
393.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
359.80 €
Dvojité záhradné lehátko so závesmi Dekorhome
Záhradná lavica s úložným priestorom Dekorhome
Záhradná lavica s úložným priestorom Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
222 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
215.80 €




