Záhradná sedacia súprava RICHMOND
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA Z UMELÉHO RATANU — LUXUSNÉ POSEDENIE PRE INTERIÉR AJ EXTERIÉR
Luxusná zostava nábytku z umelého ratanu a hliníkovej konštrukcie ponúka pohodlné a reprezentatívne posedenie na každodenný oddych aj návštevy. Vďaka elegantnému vzhľadu a nadčasovým farbám sa skvele hodí do záhrady, na terasu, balkón či do zimnej záhrady, zároveň však vynikne aj v interiéri – napríklad v kancelárii, na recepcii alebo v zasadacej miestnosti.
- antracit / sivé podušky
- hnedosivá / antracitové podušky
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Ak vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.

ODOLNÝ POLYRATAN A JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je výrazne odolnejší a pružnejší, takže sa menej poškodí. Nábytok je stálofarebný, neolupuje sa, nepraská a výborne odoláva nepriaznivému počasiu. Súprava je vyrobená z kvalitného umelého ratanu, ktorý odoláva UV žiareniu a teplotám od +50 °C do -10 °C, čo z nej robí ideálnu voľbu na dlhodobé vonkajšie používanie.

POHODLNÉ PODUŠKY A BEZ MONTÁŽE
Súčasťou zostavy sú komfortné podušky s 10 cm molitanovou výplňou a polyesterovým poťahom. Sedacie podušky majú zips na jednoduché sňatie a pranie poťahu, chrbtové podušky sú prešívané gombíkmi a poťah nie je snímateľný. Veľkou výhodou je, že nemusíte nič montovať – nábytok je pripravený na okamžité používanie a podušky sú odnímateľné.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
umelý ratan / hliníková konštrukcia (práškovo lakovaná)
Ratan:
2×2 okrúhly
Doska stola:
tvrdené sklo 5 mm
Podušky:
výplň: 10 cm molitan
látka: polyester 230 g/m²
Rozmery kresla:
výška: 83 cm
šírka: 92 cm
hĺbka: 85 cm
Rozmery sofa:
výška: 83 cm
šírka: 204 cm
hĺbka: 92 cm
Rozmery stola:
výška: 45 cm
šírka: 120 cm
dĺžka: 60 cm
Výška sedu (kreslá a sofa):
34 cm + 13 cm poduška
Nosnosť:
kreslo: 150 kg
sofa: 450 kg
stôl: 50 kg
Celková hmotnosť:
104 kg
Obsah súpravy:
1× sofa
2× kreslo
1× stôl

MONTÁŽ
Súprava je dodávaná zmontovaná a je pripravená na okamžité používanie. Montáž nie je potrebná.
Rozmer balenia (počet kartónov):
206 × 96 × 84 cm
144 × 89 × 96 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 92 cm, 120 cm, 204 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 85 cm, 92 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 104 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 150 kg, 450 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Technoratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov, Umělý ratan |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 92 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 83 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 204 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 92 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 83 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 92 cm, 120 cm, 204 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 85 cm, 92 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 104 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 150 kg, 450 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Technoratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov, Umělý ratan |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 92 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 83 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 204 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 92 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 83 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná stolička RECANATI
Záhradná stolička RECANATI
Sivá
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradná stolička ALBA
Záhradná stolička ALBA
Sivá
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradná stolička LUNA
Polohovacie záhradné ležadlo MALLORCA
Polohovacie záhradné ležadlo MALLORCA
Biela
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradný domček STRONGHOLD
Záhradná sedacia súprava BOSTON
Záhradné kreslo 2 ks EDINBURGH DUO
Polohovacie záhradné ležadlo 2 ks ZWL515
Polohovacie záhradné ležadlo 2 ks ZWL515
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom









